+++---





today's.1. hämtade ut ett paket idag som ni ska få se sen. resterane bilder - jag idag.
Gårdagen med Emma var toppen :) sjukt härlig tjej! Idag är det jobba 15.00-19.00 och de var därför jag uppdaterade lite senare idag.
Vi ska ta upp ett litet roligt ämne idag sen .. de här angående att använda leggings som brallor.. så tän efter nu och så tar vi de när jag kommer hem, haha.
Ni ska få bilder från igår med såklart :) PUSSPUSS! Nu måste jag skynda mig.

haha det vill jag med höra vad andra tycker angående leggings, älskar dom själv hehe så kan bli kul.
din ring var sjukligt fin är ute efter en stor silver ring med turkos sten, får man fråga var din är ifrån? :) Puss
Snyggt! :)
Finns den där tröjan i Lkpg i affär nu? Har letat efter den jättelänge, men har aldrig sett den tyvärr. :/ Snygg är den!
Åh vad SNYGG du är människa :)
hej!
undrar om du använder bus produkt eller solar solarium då du är väääldigt brun , verkligen fint och undrar hur du gör .
SNYGGT:D
Doh! Har följt din blogg i säkert 1,5 år.. och nu har jag blivit helt beroende av den! :) Kul att den är så otroligt kul att läsa !
ruggigt snyggggggggggggg!
du är sååå jävlans snygga asså! önskar att jag hade alla dina kläder. hur blev det med lotteri utav några kläder? skulle vara spännande:)!!!kram
undrar var den snygga t-shirten är ifrån? :)
btw, du är GRYMT bra!
Riktigt snyggt läppglans du har på 4:e bilden :)
Hittade inte inlägget där du hade lagt upp massa läppglans, vad är det för läppglans du har på bilden?
Ha en bra kväll!
Vart kommer tröjan i från? Väldigt fin :)
lööv tröjan ! varifrån? :)
hanna; har lagt upp de nu :) hehe. som sagt , jag älskar leggings.. men inte att ha de som brallor eller vad man ska säga.
tack! den är från cocoo.se :)puss
Anna; :D tack!!
Lina; Nää jag använder inget just nu :) ibland när jag ska på party så har jag kastanjevatten som jag drar på huden ibland ( från lancome ) men till vardags gör jag inget :)
Lisa m; vad gullig du är :D tack!! jag jag ska ha de , jag ska bara finna tid att ta kort på allt hehe! KRAM
no-name; H&M trend :) den är Emmas, men önskar att den var min, haha !
hej fina du!
Du sminkar dej väldigt bra, och tänkte höra på domma bilderna har du ditt niveea solpuder? är det bra isåfall?
kram
Gud vad din hårfärg är fin nu:) gillas !!
