these walls don't lie.

today.
Jag känner mig såå trött och sliten just nu. Vill bara sova egentligen men NÄÄ nu är det jobb igen 12.00-16.00
efter ett sex timmars pass inatt och kom hem vid 05.00 eftersom min lilla Edvin var ute och jag skulle hämta upp honom och även käka med honom. Så JA, jag är typ sjukt sliten just nu vilekt tydligt syns på bilderna.
När jag kommer hem så ska jag svara på kommentarerna och göra ett önskat inlägg!
PUSSPUSSPUSS

ojoj,här har vi en grym tjej:D
fin blogg!
Söt! Kan inte du länka nån bra spotifylista??
SNYGGING:D
syns inte ett dugg på bilderna, du är lika fin som alltid! :)
Hej! jag har lite frågor och funderingar kring din snygga balklänning. jag undrar hur jag kan få kontakt med dej ang. fler bilder på klänningen. vore jättesnällt om du kunde skicka lite fler. jag har nämligen tänkt att sy en likadan så vore i behov det :)
tack på förhand!
/ malin ohlsson
Snygging!:D
kan du inte skriva ut vart du har köpt dina kläder oftare ? :)
asså fy fy fyy vad snygg du är :D !!
SNYGGO jävel;)
Hejsan! Fin blogg du har :) Allt bra med dig :) ?
Heej :) Jag har nämligen skaffat en ny header & skulle vilja veta du du tycker, kommentera gärna :)<33
Oj, slit inte ut dig i förtid. Ta hand om dig och hoppas du får vila.
Du ser inte alls sliten ut bruden!:) Skitsnygg som vanligt!
Asgrym outfit!! hoppas du får sova efter jobbet!!
Sv: Tack så mycket!! Jag blev jätte nöjd!!
Puss snygging!
finns byxorna kvar på hm? dem köpte du på dam avdelningen eller? kavajen med? vad har du för skor till?
no-name; Tack :) de behövdes höra eftersom jag inte alls känner mig söt någonstanns.. Se inlägget ovan :)
Malin O; Hej! skriv ett mail till mig så kan jag skicka bilder och lite om du vill? :) angelicablick@live.se KRAM!
Frida; Jag ska bli bättre :) jag tänker ine på de, plus att de alltid är roligt med respons från er! kram
Jossan; Vad gullig du är!! fasiken vad jag behövde höra de där!! tack!
anonym; Hmm..ja fast i strl 40 ( som jag såg bara ) eftersom de var på rean. men ta en kik vetja :) Nej på ungdomsavdelningen. Kavajen är från damavdelningen! jag hade ett par enkla svarta md spännen på, till :)
förstår precis hur du känner men huvudsaken är att det inte syns;) Hoppas du har haft en bra dag på jobbet :) Kram
no-name; ja fyfan. Jag är helt slut alltså..sjukt.
hehe, jag försöker ha humöret på topp.. MEN det sinar igenom lite, tyvärr. Jo den var great, hoppas du haft en toppendag du med! kram
Låter jobbigt om du är så trött =/ Hoppas du orkar hela dagen ändå och outfiten lyckades du verkligen med ändå! Ursnyggt! =)
